Decydując się na garnitur, to górne partie bardziej przyciągają wzrok i dają większe możliwości w zakresie stylizacji, nie warto bagatelizować jednak doboru spodni. Stanowią one bowiem istotną część zestawu, składając się na całościowy efekt. Co istotne, niewłaściwe dobranie spodni może obciążyć strój, zmienić jego charakter z eleganckiego na mniej formalny czy sprawić, że całość stanie się niedopasowana kolorystycznie.

Marka Balamonte, jako specjaliści od zestawów garniturowych doskonale wie, w jaki sposób opracować spodnie, aby prezentowały się doskonale, a jednocześnie dopełniały cały strój. Wśród ich propozycji widnieją modele przeznaczone na sezony jesienno-zimowy i wiosenno-letni. Dzięki temu pogoda w żaden sposób nie staje na przeszkodzie, abyś mógł ubrać się efektownie oraz stylowo.

Spodnie w mankiet – element dodający elegancji

Mankiety w spodniach mają bogatą oraz niezwykle barwną historię. Elementy te, prawdopodobnie wprowadzone przez brytyjskiego króla Edwarda VII, przez lata były traktowane przemiennie z chłodnym zainteresowaniem, uwielbieniem, pobłażaniem, sympatią, a nawet raz zostały zakazane! Dziś jednak mamy pełne prawo do swobodnego korzystania z tego elementu.

Spodnie z mankietami wyglądają elegancko i sprawiają wrażenie należytego wykończenia tego elementu garderoby. Z tego względu zdecydowanie warto posiadać w swojej szafie przynajmniej jedną taką parę. Jednocześnie należy wiedzieć, że stosuje się je jako część zestawów garniturowych jedynie w przypadku formalnych wydarzeń. Do stylizacji wieczorowych z kolei należy wkładać spodnie bez mankietów.

Spodnie garniturowe – różnorodne kolory i kroje

Choć na najbardziej formalnych wydarzeniach mile widziane są smokingi czy garnitury w kolorze głębokiej czerni, moda męska oferuje również ogrom innych propozycji. Różne odcienie eleganckich zestawów doskonale sprawdzają się na rodzinne czy biznesowe spotkania lub wyjścia.

Chcąc zaspokoić oczekiwania również pod względem kolorystyki, Balamonte oferuje spodnie o różnych odcieniach w zakresie beżu, brązu, niebieskości, granatu, szarości, granatu, a nawet bordo. Jednocześnie proponują oni zarówno modele gładkie, jak i prezentujące drobne wzory.

Dbając zarówno o Twoją idealną prezencję, jak i samopoczucie, marka ta oferuje modele o różnych krojach. Wśród ich propozycji możesz zdecydować się na fason slim fit bądź regular fit. Pierwszy z wymienionych cechuje się nieco większym dopasowaniem do sylwetki, modelując ją i lepiej podkreślając jej kształty. Jednocześnie nie jest to fason mocno opinający ciało.

Natomiast drugi wariant cechuje się prostotą, dlatego uznaje się go za klasykę. Krój regular fit ma proste linie, a także niezwężaną nogawkę. Jednocześnie tego typu fason jest ponadczasowy. Oznacza to, że pasuje do większości elementów garderoby, dlatego warto mieć przynajmniej jedną taką parę spodni garniturowych w szafie.

Balamonte – spodnie z najwyższej jakości wełny

Spodnie garniturowe stanowią element garderoby na specjalne okazje, który ma największy kontakt ze skórą. Z tego względu muszą powstawać z materiałów jakościowych, delikatnych, i miękkich. Tylko w takim przypadku noszenie ich będzie wiązało się z pełnym komfortem, dlatego Balamonte nie uznaje kompromisów w tym obszarze, stawiając jedynie na najwyższej jakości wełnę oraz bawełnę.

W zależności od wykorzystanych materiałów są one lekkie i przewiewne bądź nieco cięższe, ale jednocześnie ciepłe. Dzięki temu spodnie Balamonte sprawdzają się na każdą okazję – również w obliczu zróżnicowanych warunków pogodowych.

Więcej w sklepie: https://www.balamonte.com/produkty/spodnie/

Rekomendowane artykuły